Agregaty GELEC


Firma GELEC Energy, to jeden z czołowych producentów na rynku francuskim i międzynarodowym, specjalizujący się w montażu i projektowaniu generatorów hybrydowych. Firma  proponuje bogaty wybór alternatywnych hybrydowych rozwiązań energetycznych, opartych na wykorzystaniu naturalnych źródeł energii oraz jej magazynowaniu. Dzięki optymalizacji procesów i wykorzystaniu najnowszych technologii z zakresu energetyki, firma oferuje przełomowe  produkty hybrydowe, o ekonomicznych kosztach operacyjnych, pozwalających  na niezależność energetyczną oraz istotne oszczędności w gospodarce energią.

 

08449461-4afa-4679-9d51-47d30a931a14_2


MIKRO ELEKTROWNIE HYBRYDOWE


HYBRYDOWA MIKRO ELECTROWNIA MOBILNA dostosowana do szybkiego dostarczenia energii elektrycznej do miejsc odizolowanych. Rozwiązanie autonomiczne i niezawodne, odpowiadające na wymagania budowlane, rolnicze, militarne lub kulturalne. Idealne rozwiązanie dla organizatorów spektakli, wystaw i zgromadzeń publicznych, oraz we wszelkich nieplanowanych lub awaryjnych sytuacjach wymagających natychmiastowego dostępu do energii elektrycznej.

4e17ae413fcc447db1cb92e001ae91e6

DANE TECHNICZNE

PRZENOŚNA MIKRO ELEKTROWNIA HYBRYDOWA to zestaw energetyczny polegający na połączeniu paneli fotowoltaicznych, dieslowskiego generatora oraz systemu baterii litowo-jonowych służących do magazynowania energii elektrycznej. Hybrydyzacja pozwala na korzystanie z jednego źródła energii, wszystkich naraz lub na przemian. Łatwość transportu i instalacji gwarantuje szybką dostawę elektryczności od 240V do 400V, a wewnętrzny inteligentny system zarządzania, automatycznie wybiera najlepsze dostępne źródło energii, zmniejszając do 50% zużycie paliwa, a co za tym idzie koszty produkcji.

aca54a93dead4a3a9db161b55fe72bb4

DANE TECHNICZNE


HYBRYDOWE GENERATORY MOBILNE


Zestaw oświetleniowy jako niezależne źródło światła jest idealnym sprzętem dla budownictwa, nadaje się do oświetlenie placów budów, przy remontach lub konserwacji dróg i autostrad, jako oświetlenie awaryjne oraz przy wszelkiego rodzaju pracach w pomieszczeniach zamkniętych. 6 projektów halogenowych zamontowanych na 9 metrowym maszcie teleskopowym oświetla powierzchnię 40m. Specjalnie skonstruowana przyczepa do przewozu pozwala na szybki i łatwy montaż.

– Moc Oświetlenia: 6kW
– Generator od 8,8 do 68.75 kVA
– Przyczepa 2 lub 4 koła
– Automatyczny start
– Zdalnie sterowanie opcjonalne

groupe-eclairage


GENERATORY HYBRYDOWE HKUB


GENERATOR HYBRYDOWY HKUB, składa się z generatora dieslowego / roślinnego oraz HPODu z zintegrowanym systemem inteligentnej kontroli. HKUB obniża emisję gazów cieplarnianych o 30% oraz o 90% w przypadku użycia nowoczesnego źródła energii jakim jest biologiczny olej roślinny.

8b1e8552bc2343b196f9646cbd640efbDANE TECHNICZNE


GENERATORY HYBRYDOWE HPOD


HPOD zamienia energię odnawialną w trwałą, może być podłączony do wszystkich źródeł energii (PV, wiatr, generator, sieć) ładuje i przechowuje energie elektryczną, aby zapewnić jej stały dopływ w zależności od potrzeb.

HPOD to prawdziwa mikro-elektrownia

Gama HPOD rozciąga się od 3-46 kWh, jedno lub trójfazowy. Skonstruowany według najnowszych osiągnięć technologicznych w zakresie zarządzania i przechowywania energii. Cichy i przyjazny dla środowiska, HPOD zmniejsza zużycie instalacji i przedłuża jej żywotność.

– Seria HPOD 1-1.6 KVA
– Seria HPOD 5-5 KVA
– Seria HPOD 6-15 KVA
– Seria HPOD 9-24 KVA
hpod-2

DANE TECHNICZNE


GENERATOR MINI HPOD


MINI HPOD to inteligentny system przechowania energii elektrycznej. Zapewnia cichą i czystą energię, nie wymaga żadnego paliwa ani konserwacji, bez hałasu, zapachu i zanieczyszczeń. Idealny dla niewielkich robót budowlanych i działalności, która wymaga 230 W elektryczności.Może być ładowany z sieci lub energii słonecznej, albo za pomocą prądnicy samochodowej. Jego moc od 1 do 3 KVA.

hpod-mini1-200x200

DANE TECHNICZNE


GENERATORY NA BIO-OLEJ


GENERATORY NA BIO-OLEJ nie tylko wytwarzają energie elektryczną, lecz również gwarantują nieprzerwany dopływ elektryczności w przypadku awarii, zapewniają poczucie bezpieczeństwa i wygody. Biuro projektowe Gelec Energy oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb , integrując inteligentne ekologiczne systemy do optymalizacji produkcji energii elektrycznej.

bioil


GENERATORY KOGENERACYJNE


KOGENERATOR GELEC ENERGY produkuje jednocześnie prąd i ciepło. Wydajność jednostki jest regulowana w zakresie od 5 do 20 kW energii elektrycznej a odpowiadająca temu wydajność cieplna, w zakresie od 10 do 500 kW. Kluczową zaletą tych systemów jest oszczędność energii oraz brak szkodliwości dla środowiska naturalnego. Specjalna konstrukcja jednostki, poprzez optymalną utylizacje źródła energii, zapewnia obniżenie emisji CO2 do 70%, w porównaniu ze scentralizowaną jednostką wytwarzającą tylko energię elektryczną. Kogenerator to właściwy wybór dostawy energii i ciepła, łatwy do podłączenia do istniejącego systemu grzewczego lub jego wymiany, jest to bardzo interesującą alternatywa tradycyjnych systemów grzewczych. Kogeneratory Gelec Energy dają możliwość produkcji własnej energii i ciepła, spełniając przy tym warunki ekologii i opłacalności inwestycji, ograniczając wydatki na energię elektryczną do 50%.

8a60799d8a294fa684a8f70c535bfdc2DANE TECHNICZNE


GENERATORY DIESLOWE


Zaprojektowane, aby sprostać potrzebom przemysłowców rzemieślników, handlowców, rolników lub też osób pragnących zabezpieczyć lub zasilać swoje posiadłości. Atrakcyjna cena i wysoka jakość.

– Gama PANTERA 9-68 KVA
– Gama TYGRYS 88-357 KVA
– Gama LEW 440-1700 KVA

gelec-diesel