Dystrybucja


Nasza firma jest bezpośrednim dystrybutorem produktów renomowanych firm takich jak:

GELEC

Firma GELEC Energy, to jeden z czołowych producentów na rynku francuskim i międzynarodowym, specjalizujący się w montażu i projektowaniu generatorów hybrydowych. Firma  proponuje bogaty wybór alternatywnych hybrydowych rozwiązań energetycznych, opartych na wykorzystaniu naturalnych źródeł energii oraz jej magazynowaniu. Dzięki optymalizacji procesów i wykorzystaniu najnowszych technologii z zakresu energetyki, firma oferuje przełomowe  produkty hybrydowe, o ekonomicznych kosztach operacyjnych, pozwalających  na niezależność energetyczną oraz istotne oszczędności w gospodarce energią.

 

Agregaty energi odnawialnejZOBACZ WIĘCEJ…


Hipar

Firma HIPAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2004 roku. Siedziba firmy została określona w Woli Rafałowskiej. W pierwszej fazie rozwoju firmy głównym przedmiotem działalności spółki była obróbka elementów stalowych i żeliwnych. Od 2006 roku głównym  produktem spółki stały się koła pasowe do silników Volkswagena, kiedy to firma stała się kooperantem dostarczającym produkt na linie produkcyjne nowych silników. Obecnie od 2015 roku firma postawiła sobie za cel stworzenie oraz produkcję nowoczesnych pionowych turbin wiatrowych będących nowością na rynku europejskim.

cropped-Hipar_logo_green1-e1427195302994ZOBACZ WIĘCEJ…


IBC-solar

IBC SOLAR jest już ponad 30 lat jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki na świecie oferującym kompletne rozwiązania do wytwarzania prądu z promieniowania słonecznego.

Firma sprzedaje wszystkie komponenty potrzebne dla systemów fotowoltaicznych , szczególnie panele fotowoltaiczne. Produkty o wysokiej jakości dla energii słonecznej są odpowiednie dla instalacji fotowoltaicznych na dachu domów, ale także dla większych farm fotowoltaicznych. IBC SOLAR oferuje swoim klientom szerokie portfolio produktowe, którego częścią są inwertery, kluczowy element systemu między modułami słonecznymi i siecią elektryczną. Firma stosuje ogniwa fotowoltaiczne klasy A. Dostarczamy również elementy do systemów dla konsumpcji własnej i wydajne baterie słoneczne dla urządzeń fotowoltaicznych niezależnych od sieci.

System dystrybucyjny IBC SOLAR opiera się na dwóch głównych filarach – dystrybucji gotowych systemów solarnych oraz projektowaniu i realizacji większych projektów na całym świecie.

indeks


SMA

Firma SMA Solar Technology to światowy lider wyznaczający trendy w technologii produkcji energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje przetwornice słoneczne oraz monitoring do systemów fotowoltaicznych. Jako najważniejszy element technologiczny i serce każdej elektrowni słonecznej, falownik SMA przekształca prąd stały generowany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny zgodny z charakterystyką sieci przesyłowych. Oprócz wysokiej wydajności, falowniki SMA charakteryzują się długą żywotnością i niespotykaną jak dotąd relacją ceny do jakości. – See more at: http://www.sma-solar.pl/#sthash.zpZ7yPux.dpuf

Logo_SMA.svg


Growatt

Energia pozyskana z inwertera może mieć różne zastosowanie – można ją wykorzystać do nawet podgrzewania wody. Inwertery Growatt to idealna propozycja nie tylko dla tych, którzy trzeŸźwo patrzą na rynek energetyczny ale także dla tych, którzy pragną zmniejszyć wydatki na rachunki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

indeksa2


Fronius

Praca z technologią fotowoltaiczną nigdy nie była tak prosta, jak to ma miejsce z naszej nowej generacji falownikami SnapINverter. Wywołują niesamowite wrażenie swoim designem i kompletem interfejsów komunikacyjnych, który w przypadku falowników Fronius – jest standardem. To sprawia, że montaż i uruchomienie, a także eksploatacja i serwis są niezwykle efektywne pod względem czasu i kosztów. Aspekty techniczne poszczególnych modeli są doskonale przemyślane tak, aby spełnić wymagania systemów PV dziś i w przyszłości. Gwarantuje to maksymalną elastyczność w projektowaniu instalacji i oznacza, że generacja falowników SnapINverter może być stosowana do wszystkich systemów fotowoltaicznych: od systemów dla domów jednorodzinnych, aż po instalacje fotowoltaiczne przemysłowe na dużą skalę.

Fronius_Logo_EN_CMYK


SolarEdge

SolarEdge jest synonimem dla optymalizacji mocy systemów fotowoltaicznych na poziomie paneli. Oprócz falownika w skład systemu fotowoltaicznego wchodzą także optymizery mocy, które są małymi urządzeniami mocowanymi albo na panelu PV (add-on) lub są już bezpośrednio wbudowane zamiast klasycznego boksu przyłączeniowego (embedded). Ponadto, optymaizery monitorują wydajność każdego modułu i przekazuje dane o wydajności do portalu monitorującego SolarEdge. Każdy optymizer mocy jest wyposażony w unikalną funkcję SafeDC™, która wyłączy automatycznie napięcie DC modułów, gdy inwerter lub zasilania sieci jest wyłączone.

solaredgeZOBACZ WIĘCEJ…


Viessmann

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii. Viessmann-logo.svg